Egyenértékű H3C a 10GBASE-SR adó,10G 850nm 300m SFP+ optikai modul duplex LC csatlakozó, DDM funkció ,PPA

Egyenértékű H3C a 10GBASE-SR adó,10G 850nm 300m SFP+ optikai modul duplex LC csatlakozó, DDM funkció ,PPA

HUF 6458.00
-5 %
HUF 6798.60

Az áruk közül

Igyekszünk megtalálni a legjobb szállítás módja szerint más helyre menteni szállítás. Minden vámok, adók vagy a felelősség a vevőt.
A Gyár
Minősítések
Csomagolás
A jeltovábbító,hogy fehér doboz sigle termék antistaic doboz 10~20db
Tippek kérjük, figyelmesen olvassa el
SZÁLLÍTÁS
1. Mind az optikai adó keresztül funkcionális vizsgálat, valamint az öregedés vizsgálat.3 V-os tápegység, TTL Logika Felület Duplex LC Csatlakozó Felület, Hot-Pluggable Megfelel az MSA SFP+ Specifikáció SFF-8431 Kompatibilis az IEEE 802.
Kompatibilis 8 G, 4 G, 2 G Fiber Channel
Kompatibilis hogy SFP+ MSA
Ro HS Konform. 651 Beépített Digitális Diagnosztikai Funkció
ALKALMAZÁSOK
A 10 GBASE-SR/SW &10 G Ethernet
NORMÁL
Kompatibilis 8 G FC-PI-4 800-M5/M6/M5 E-LC-I.3 Gbps 850nm VCSEL Adó Átlagos Kimeneti Teljesítmény : -5~-1d Bm Vevő Érzékenysége : -10d Bm Távolság akár 300m Egyetlen 3. Ha egy hajózási kérése van, kérjük, bátran forduljon hozzánk, mi pedig örömmel elhelyezni.
Vissza & Visszatérítés
Ha nem elégedett a termék(ek) vásárolta meg,mi visszatérítjük, amikor az elemek küldte vissza.3 A nemzetközi Express például DHL, EMS, a Fed Ex, UPS,TNT, nem kötelező az ön kérésére a költség lesz a vásárló számlájára. Köszönöm!
4. Annak érdekében, hogy a tételeket, simán, kérjük, erősítse meg a rendeltetési cím, telefonszám után a fizetést. Biztosítunk, 3 év garancia minden az optikai adó a szállítás időpontja.3 ae 10 GBASE-SR/SW Teljesítmény Disszipáció Diszperziós tolerancia akár 40ps/nm felett G.Adunk teljes visszatérítést, ha az elemek vissza az eredeti állapot. A Braizil ügyfeleinket kérjük,tartalmazzák az áfá-t számot a megrendelés információk Megrendeléseket lehet halasztani, ha nem tudjuk, hogy az ÁFA-szám.
Mi a KÍNÁLAT
Mi a kínálat mindenféle kompatibilis optikai adó-vevő modul, beleértve SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2 , XFP, KÉTIRÁNYÚ,CWDM,DWDM, valamint egyéb speciális adó-vevő modulok.1 biztosítunk ingyenes szállítás az Epacket, hogy az Egyesült Államok,csomagok kevesebb, mint 2000gram,szállítási idő körülbelül 7-20days.


Alapvető tulajdonságok

Kompatibilis:
h3c
Modell Száma:
SFP-10G-SR-H3
Márka Név:
Opmedia

Ezzel a termékkel is vásárolnak.

Brocade 57-1000012-01 8G SW SFP
  • Friss

Brocade 57-1000012-01 8G SW SFP

HUF 7560.00

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden term